• Dutlubahçe Mh. Gazi Bulv. No:136 MURATPAŞA/ANTALYA
  • 0 (242) 325-3399
  • grafik@olusumdijital.com.tr

Sık Sorulan Sorular

Farklı kalitelerde brandalar mevcut. Sadece kısa süreli askıda kalacak olan branda çeşitlerimiz var. Çin brandası, Dökme branda, Avrupa branda, yani baskı ve çeşitlerimizde bir sınır yok.
Farklı baskı çeşitleri ve tekniklerini kullanıyoruz. UV Baskıda bunlardan bir tanesi. Özellikle son günlere en çok techih edilen baskı türü. Hem kokosuz, hem kaliteli görüntü veriyor.
Türkiye'nin en büyük baskı merkezi olmamızın yanında 2. el baskı makinelerinin de satışını yürütüyoruz. Sitemizde bir kısım makinelerimizin fotoğrafları mevcut. İsteğinize göre marka ve modelller için direkt bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Aldığınız üründe herhangi bir şekilde bizden kaynaklanan sorun var ise elbette değişim veya isade gerçekleşiyor. Ancak sorunsuz teslim edilmiş, montajı yapılmış ama sonradan sökülüp tekrar iade edilmek istenen ürünlerde iade mümkün olmamaktadır. Ayrıca ürün kulanılmasa dahi müşteri vaz geçti ve benzeri gerekçeler ile sürekli satışı olmayan ürünlerde iade mümkün değil. Ancak bir ürünün sürekli satışı mümkün ise bu konuda firma çalışam geçmişi, iletişim, çözüme dayalı anlayış yaklaşımı elbet bir B planını ortaya koymamızı elzem kılabiliyor.
Pek çok sektöre anında kutu harf üretimlerimiz mevcut. Bunun dışında eczaneler için hazır kutu harflerimiz sürekli olarak elimizde bulunmakta.
WhatsApp