• Dutlubahçe Mh. Gazi Bulv. No:136 MURATPAŞA/ANTALYA
  • 0 (242) 325-3399
  • grafik@olusumdijital.com.tr

Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

Oluşum A.Ş. sektörü adına attığı adımlarla ve hayata geçirdiği yeniliklerle edindiği misyonunu layığı ile yerine getiriyor.

Sürekli gelişen ve yenilenen makine teknolojileri nedeniyle reklamcı ve reklam ajanslarının üzerindeki maliyet yükü bir yana, personel ve lojistik faaliyetlerinin yürütülebilmesi için harcanan zaman ve nakit miktarı, Oluşum A.Ş'nin sorumluluklarını artırmış, yatırım ve yeniliği misyonunun ilk maddesi olarak belirlemiştir.

Sunduğumuz fason üretim hizmetleri ile sektördeki paydaşlarımızın yatırım maliyeti ve harcayacakları enerjiyi üstlenerek, reklam sektörüne hızlı, güvenilir ve kaliteli çözüm ortağı olmayı misyon edinerek, bu duruşunu prensipleri ile vazgeçilmez bir bütün haline getirmiştir.

Yine misyonumuzun içinde yer alan, her iş için işin büyüklüğüne bakılmaksızın “Önce Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle üretime alarak ''Üreten Türkiye'' idealimize her gün biraz daha fazla katkıda bulunabilmek, ayrıca sadece sektörümüzdeki kuruluşlara hizmet ederek onların karlılığını gözetmek diğer önemsediğimiz husus, benimsediğimiz misyon olmuştur.

WhatsApp