• Dutlubahçe Mh. Gazi Bulv. No:136 MURATPAŞA/ANTALYA
  • 0 (242) 325-3399
  • grafik@olusumdijital.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Prensiplerinden vazgeçmeyerek kararlı duruşu ile sadece reklamcı, tabelacı, ajans, matbaa ve mimari firmalara üretim yapan Oluşum A.Ş., 38 adet makine parkuru, 5.000 m2 kapalı alanı, günlük 10.000 m2 baskı kapasitemiz ile;

Dijital baskı
Bayrak baskı,
Uv baskı,
İç mekan baskı,
Bas-Kes,
Sıcak – soğuk laminasyon,
Lightbox baskı ve üretimi,
Cnc ve lazer kesim,
Fiber metal kesim,
Kompozit ebatlama,
Tüm kutu harf modelleri,
Yaka ve kapı isimlikleri,
Statik fırın boya,
Toptan proomosyon ürünleri,
Dezenfektan stand ürünleri,
Duba ve display ürünleri,
Led ve trafo sistemleri gibi reklam firmalarının ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri sunuyor.

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de bizimle yürüyen çözüm ortaklarımızın sektörümüze yön verme hususunda her zaman yanımızda olduğunu hissetmek gücümüze güç katmaktadır.

Amacımız; reklam sektöründeki çözüm ortaklarımızı makine maliyetleri ile karşı karşıya bırakmamak, yaptığımız yatırım ile en uygun maliyetli, yani fason hizmet alabilmelerini sağlamaktır. Bu nedenle ilk günden bu yana sadece reklam firmaları, reklam ajansları ve matbaa sektörüne hizmet verirken, bu prensibimizden hiçbir zaman ödün vermedik.

Gücümüz gücünüz, gücünüz gücümüz anlayışı ile Oluşum Dijital Baskı Teknolojileri A.Ş., “Önce Müşteri Memnuniyeti” prensibini benimseyerek bir baskı tesisinden beklenen; kalite, sürat, teknoloji, detay, iyi malzeme, tam hizmet, tecrübe ve güvenilirlik gibi şartları en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Sınırsız, sorunsuz çözümler için doğru adrestesiniz…

Misyonumuz

Gelişen teknoloji ve makine çeşitliğinin reklam ajansları üzerinde oluşturduğu yatırım yükünü, sunduğumuz fason üretim hizmetleri ile ortadan kaldırarak reklam sektörüne hızlı, güvenilir ve kaliteli çözüm ortağı olmak. Firmamıza gelen her iş için, işin büyüklüğüne bakılmaksızın “Önce Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle üretime alarak Üreten Türkiye idealimize her gün biraz daha fazla katkıda bulunabilmek.

WhatsApp