• Dutlubahçe Mh. Gazi Bulv. No:136 MURATPAŞA/ANTALYA
  • 0 (242) 325-3399
  • grafik@olusumdijital.com.tr

CNC & LAZER EBATLAMA

CNC & LAZER EBATLAMA

CNC & LAZER EBATLAMA

CNC KESİM EBATLAMA
NEDİR,  NELER YAPIYORUZ?

CNC freze tezgâhları operasyon yeteneklerinin çeşitliliği bakımından en çok işlem kabiliyetine sahip olan tezgâhlardır. Freze tezgâhlar en az 3 olmak üzere 4-5 ve daha fazla eksende işlem yapabilme özelliklerine sahiptir. CNC, İngilizce Computer Numerical Control, kelimelerinin kısaltması yani ''bilgisayar sayımlı kontrol'' anlamına gelir. Cnc makinalar, bilgisayar aracılığı ile programlanarak "otomatik" olarak işleme yapan makinelerdir

CNC ile NELER KESİYOR ve EBATLIYORUZ?

2,8 ile 20mm e kadar farklı kalınlıklarda kesim yapılabilen malzemeler; Forex, Kompozit, Pleksi, Asetat, Rowmark, Mdf


DERZ AÇMA - EBATLAMA

6 metre tam plaka kompozit kesme ve derzleme. Tabela veya cephe sistemlerinde kullanılan kompozit (aklikobant) kesebilen veya 90 derece kanal açma özelliğine sahip dikey konumda çalışabilen bir makinadır.

Soldan sağa – sağdan sola ve aşağıdan yukarı – yukarıdan aşağı  hareket kabiliyeti ile istenilen kesim veya derz dediğimiz kanal açama işlemini saat yönünde dönebilen 90 adet elmas dişli testere ile kesiyor, 12 adet 45 derece elmas testere si ile kanal açma işlemini kusursuzca yerine getiriyor. Hem otomatik hem manuel modda kullanılan derz ebatlama makinası ile imalat hızımız da oldukça artıyor.Oluşum A.Ş. olarak üretim ve baskı tesisimizde her katta farklı hizmetlerimiz, makine ekipmanlarımız ve ürün çeşitlerimiz var. Zengin makine parkurumuzda aşağıdaki makinelerimiz ile baskı ve üretim gerçekleştirirken, bu katımızda yine aşağıda belirttiğimiz hizmetleri veriyoruz.

-CNC - LAZER                -VAKUM HARF
-CNC KESİM                   -DERZ AÇMA
-LAZER KESİM               -YARIM PLAKA BASKI

-MARKALAMA LAZER

BASKI MAKİNELERİMİZ:

100X140 LAZER KESİM
160X210 LAZER KESİM
200X400 CNC KESİM
200X600 KOMPOZİT DERZ

PLEKSİ VAKUM MAKİNESİ
160X600DİKEY CNC EBATLAMA - DERZ AÇMA

 

WhatsApp